top of page

Współczesne meble inspirowane stylem retro i vintage

W dzisiejszych czasach coraz większą popularność zdobywają meble o stylu retro i vintage. To właśnie one przypominają nam o dobrych, starych czasach i dodają ciepła naszym mieszkaniom. Wśród tych mebli ważne miejsce zajmują drewniane komody. Przyjrzyjmy się bliżej temu tematowi.


Komody w stylu retro

Styl retro charakteryzuje się przede wszystkim nawiązaniem do lat 50. i 60. XX wieku. Wyróżniają go przede wszystkim geometryczne kształty, ciepłe kolory. To właśnie w takim stylu wykonane są drewniane komody, które zdobią dzisiejsze mieszkania. W naszej ofercie znajdują się modele w odcieniach brązu i bieli, z charakterystycznymi uchwytami i metalowymi nogami.

Komody vintage

Jeśli chodzi o styl vintage, to jest on bardziej zróżnicowany. Jego cechami charakterystycznymi są przede wszystkim delikatne wzory, pastelowe kolory oraz niejednolite, spękane powierzchnie. Drewniane komody w stylu vintage są wyjątkowo eleganckie i stylowe. Z pewnością warto w nie zainwestować, jeśli chcemy stworzyć w swoim mieszkaniu ciepłą i przytulną atmosferę.

Nowe komody w starym stylu

Obecnie na rynku meblarskim możemy znaleźć wiele nowych mebli inspirowanych stylem retro i vintage. W naszej ofercie także są dostępne modele, które łączą starodawny styl z nowoczesnym wzornictwem. Ważne, że są one wykonane wyłącznie z solidnego drewna, dzięki czemu można mieć pewność ich trwałości.


Podsumowanie

Kupując drewniane komody retro lub vintage, inwestujemy w stylowe i funkcjonalne meble, które na pewno będą nam służyć przez długie lata. Zdecydowanie warto poświęcić czas i wysiłek na znalezienie odpowiedniego modelu dla naszego domu.

4 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


bottom of page