top of page

Nasza oferta luster może nie jest magiczna, ale z pewnością może dodać blasku, rozjaśnić ciemny kąt lub sprawić, że mała przestrzeń będzie wyglądać na znacznie większą.

Lustra i Półki

Stwórz wrażenie dodatkowej przestrzeni dzięki naszej kolekcji luster ściennych i wolnostojących.

 

Czy to w łazience jako dodatek, w salonie jako ozdobne lustro, w jadalni jako punkt centralny, czy też w sypialni jako lustro toaletki — nasze stylowe lustra służą jako funkcjonalny element wyposażenia, a jednocześnie stanowią uzupełnienie wystroju wnętrza.

 

Od luster okrągłych i prostokątnych po lustra ścienne i lustra pełnowymiarowe, zmodernizuj swój wystrój wnętrz i znajdź idealne lustro do każdego pomieszczenia w domu dzięki naszej ofercie klasycznych, a jednocześnie nowoczesnych wzorów luster. Poznaj naszą kolekcję już dziś.

 

DEKORUJ DOM LUSTRAMI

Dostępne w wielu kształtach, rozmiarach i wykończeniach, nasze eleganckie lustra nie tylko dobrze wyglądają, ale mogą sprawić, że przestrzeń wyda się większa i doda jej głębi. To czyni je potężnym narzędziem dekoracyjnym do odbijania światła i wprowadzania na zewnątrz, a także sprytnym sposobem na podkreślenie innych funkcji w domu.

 

Rozjaśnij ciemny kąt za pomocą jednego z naszych nowoczesnych luster odbijających światło lub przenieś swoją przestrzeń na wyższy poziom, tworząc galerię ścienną za pomocą mniejszych luster. Zachowaj klasyczny wygląd z okrągłymi lub prostokątnymi lub wybierz niezwykłe lustro.

 

LUSTRO PODŁOGOWE CZY ŚCIENNE?

Pełnowymiarowe lustro sprawdzi się w każdym pomieszczeniu w domu. Idealne do sypialni lub łazienki, dzięki czemu możesz się ubrać i zobaczyć własne odbicie, mogą również zrobić różnicę w ciemnym salonie lub stworzyć ciekawe odbicia w korytarzu.

 

Oparcie lustra o ścianę zapewni bardziej nieformalny wygląd. Spraw, by Twoja przestrzeń wydawała się jaśniejsza, umieszczając duże lustro naprzeciw okna, aby wzmocnić naturalne świ