top of page

Dostawa towarów i czas realizacji zamówień

Zawsze prosimy o kontakt przed zakupem towaru w celu ustalenia jego dostępności.

Wykonujemy także projekty indywidualne.

Dlatego też :

-jeżeli towar znajduje się w magazynie, dostawa następuje w 1-5 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty

-jeżeli towar jest już w drodze od dostawcy, informujemy Państwa o terminie realizacji

-jeżeli towar jest niedostępny i musimy zlecić jego produkcję, czas oczekiwania ustalamy indywidualnie z klientem

-ze względu na utrudnienia w transportach, terminy dostaw  podawane są szacunkowo i opóźnienia z nich wynikające nie są podstawą do odstąpienia od umowy w przypadku realizacji zleceń według projektu klienta

 Zamówiony Towar jest doręczany w wybrany przez Kupującego sposób:

- dostawa przez firmę kurierską na terenie Polski na wskazany w zamówieniu adres

- przesyłka ponadgabarytowa - zamówienie wysyłane jest prywatną firma transportową po zaakceptowania przez odbiorce ceny za transport. Sklep kontaktuje się z odbiorcą i przedstawia ofertę transportu. Sklep zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienie w przypadku jeśli odbiorca - klient nie zaakceptuje proponowanej kwoty.

2.      Koszt standardowej przesyłki kurierskiej zależy od wagi i rozmiaru przesyłki.

Waga przesyłki naliczana jest nie tylko na podstawie rzeczywistej wagi towaru lecz również na podstawie wagi gabarytowej wyliczanej przez firmę kurierska na podstawie rozmiarów przesyłki.

3.      Łączna waga przesyłki to suma wag poszczególnych towarów.

4.      Koszt dostawy jest każdorazowo potwierdzany przez Sprzedawcę w potwierdzeniu zamówienia.

5.      Koszt dostawy przez firmę kurierską nie obejmuje wniesienia towarów do mieszkania/domu i ich montażu.

6.      Kupujący kwituje odbiór dostawy na liście przewozowym.  Wraz z towarem Sprzedawca wyda Kupującemu fakturę VAT lub paragon fiskalny.  Z chwilą pokwitowania na Kupującego przechodzi prawo własności towarów oraz ryzyka związane z posiadaniem i użytkowaniem towarów, a w szczególności ryzyko ich utraty lub uszkodzenia.

7.      Podczas odbioru Kupujący powinien sprawdzić zgodność ilościową z zamówieniem oraz czy towar nie posiada uszkodzeń mechanicznych powstałych w czasie transportu

8.    Dostawa do krajów UE jest możliwa tylko po wcześniejszym ustaleni ze Sklepem. Sklep każdorazowa indywidualnie określa koszty dostawy. Koszt uzależniony jest od wagi i rozmiarów zamawianego towaru oraz od adresu dostawy i terminu wysyłki. Koszt wysyłki określany jest na podstawie kalkulacji zrobionej przez firmę kurierską i jest przedstawiany klientowi do akceptacji.

bottom of page