top of page

Masz ochotę na filiżankę kawy? Proste i minimalistyczne, industrialne, w stylu boho - stoliki kawowe to znacznie więcej niż tylko kawa!

Wykonujemy również projekty indywidualne mebli z litego drewna! Zapraszamy do showroomu.

Stoliki Kawowe

Stylowe stoliki kawowe

Bez względu na wielkość Twojej przestrzeni, posiadamy w ofercie - prostokątny stolik kawowy, kwadratowy stolik kawowy lub okrągły stolik kawowy pasujący do Twojego stylu. Już dziś odkryj naszą kolekcję eleganckich projektów w stylu boho, skandynawskim oraz industrial.

 

Jaki rodzaj stolika kawowego wybrać?

Wybór idealnego stolika kawowego zależy od wielu czynników. Musisz wziąć pod uwagę wymiary, mebli do salonu i to, czy potrzebujesz dodatkowej przestrzeni do przechowywania. Ważnym czynnikiem są również materiały. Dlatego oferujemy szereg opcji, od litego drewna i metalu po szkło i fornir dębowy. Najlepszym sposobem, aby zacząć myśleć o funkcjach stolika kawowego, jest wyobrazenie sobie nowego stolika kawowego w domu, zmierzenie dostępnej przestrzeni i rozważenie stylu twojej aranżacji. Masz dzieci? W takim przypadku stolik kawowy będzie musiał być przyjazny dzieciom i nie mieć ostrych narożników. A może potrzebujesz, aby stolik kawowy służył jako bardziej funkcjonalny mebel z półkami lub szufladami, dzięki którym najważniejsze rzeczy będą zawsze w zasięgu ręki. Potrzebujesz pomocy przy projekcie mieszkania? — nasi projektanci wnętrz są gotowi, aby pomóc Ci znaleźć świetny stół do Twojego domu.

 

Okrągły czy prostokątny stolik kawowy?

Od jakiegoś czasu w modzie są okrągłe stoliki kawowe. Nie tylko optycznie powiększą pokój, dzięki czemu idealnie nadają się do mniejszych przestrzeni, ale także dodają odrobiny lekkości. To nie znaczy, że tradycyjne kwadratowe lub prostokątne projekty stolików kawowych też nie wyglądają świetnie. Zastanawiając się, jaki kształt stolika kawowego najbardziej Ci odpowiada, weź pod uwagę swoją przestrzeń, sposób, w jaki korzystasz z pokoju i chodzisz po nim oraz czy potrzebujesz określonych funkcji. Prostokątne stoliki kawowe mogą zająć centralne miejsce w salonie i mogą potrzebować więcej miejsca, aby uzyskać lepszy efekt wizualny.

 

Szklany czy drewniany stolik kawowy?

Szklane stoliki kawowe to nowoczesna i elegancka opcja do salonu. Zdecydowanie dają elegancje każdej przestrzeni. Mogą jednak nie nadawać się do pokoju rodzinnego ze względu na swoją delikatną naturę i skłonność do szybkiego brudzenia się. W tym przypadku bardziej praktycznym rozwiązaniem może okazać się ponadczasowy lakierowany drewniany stolik kawowy.

Oferujemy stoliki kawowe: Dębowe, Mango, Akacja

Stoliki
Kawowe

bottom of page