top of page

Kolekcje:

Eleganckie dywany, wysokiej jakości dla każdego domu!

Dywany przekształcą Twoją przestrzeń w niezwykłe miejsce. Podczas gdy proste dywany mogą stworzyć spójny wygląd w salonie, odważne, kolorowe dywany mogą ożywić prawie każdą sypialnię.

Dywany

Twój nowy dywan od MOBLER Studio w końcu dotarł i nadszedł czas, aby położyć go na podłodze w twoim domu. Po rozwinięciu dywanu możesz zauważyć, że rogi są lekko zakrzywione z powodu ciasno zwiniętego opakowania; jednak nie martw się, istnieje kilka metod usuwania tych uciążliwych zakrzywień:

Odwrócenie dywanu do góry nogami na kilka dni pozwoli włóknom w naturalny sposób rozluźnić się i spłaszczyć, co jest dobrym rozwiązaniem. 

Jeśli nie możesz się doczekać, aby pochwalić się nową grafiką podłogową, umieść ciężki przedmiot, taki jak książka lub mebel, w każdym rogu na kilka dni, aby wygładzić krzywizny i uczynić je bardziej estetycznymi. 

Uważaj, aby nie potknąć się o przedmioty, a w ciągu kilku dni Twoje stylowe dywany powinny być równo z ziemią i gotowe, aby przyciągnąć uwagę każdego przechodzącego gościa.

Dywany te są idealne do każdego obszaru o dużym natężeniu ruchu pieszego, ponieważ są mniej narażone na nieprzewidziane zabrudzenia, takie jak te powodowane przez dzieci i zwierzęta domowe.

bottom of page