top of page

Nasze wazony to mieszanka ceramiki, ciężkiego i eleganckiego szkła, oraz ziemistej kamionki i terakoty. Wybieraj spośród organicznych kształtów, błyszczących elementów i wyrazistych wzorów. 

Wazony

Wazony Ceramiczne

Udekoruj swój pokój tematycznie i dopasuj wazon do oświetlenia, dekoracji ściennych, poduszek i dywaników, aby uzyskać spójny wygląd, lub zmieszaj style, aby uzyskać chciany efekt. Zapoznaj się z naszą ofertą nowoczesnych wazonów i misek, od eleganckiego i teksturowanego wazonu szklanego lub wazonu z terakoty po wazon ceramiczny, kamienny i aluminiowy, i znajdź idealny dekoracyjny wazon pasujący do Twojego wystroju.

Skandynawskie, Boho Wazony

Połącz wazony o różnej wysokości, aby uzyskać efektowny wygląd, lub eksponuj poszczególne elementy, aby uzyskać chciany efekt. Umieszczony na stoliku bocznym, stoliku kawowym, parapecie okiennym lub kominku wazon to łatwy sposób na dodanie efektu do Twojej przestrzeni.

Wazony ozdobne do salonu, sypialni

Nasze wazony ozdobne do salonu są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, dlatego bez trudu znajdziesz ten, który najlepiej pasuje do Twojego wnętrza. Nasze wazon dekoracyjny wysoki to wyjątkowy dodatek, który doda wnętrzu elegancji i wysmakowania.

Skandynawskie, Boho Wazony

Jeśli lubisz skandynawski styl, nasze wazony skandynawskie są dla Ciebie. Ich prosty i elegancki design idealnie pasuje do tego stylu i sprawia, że Twoje wnętrze jest pełne spokoju i harmonii.

Wazony

bottom of page