top of page

Świetny fotel tworzy atmosferę do myślenia, nauki i życia – bez niego żadna przestrzeń życiowa nie jest kompletna. Bezproblemowo łącząc styl i wygodę, mamy dla Ciebie idealny fotel.

Fotele

Jaki jest twój preferowany styl? Skóra eco czy materiał/tkanina? Oferujemy szeroką gamę pięknych kolorów pasujących do wybranej przez Ciebie tapicerki, w tym jasną biel, delikatny beż, klasyczną czerń i stylowe odcienie brązu dla skór oraz całą gamę stylowych kolorów tkanin, od jasnej fuksji po droga do głębokiej leśnej zieleni. Oprócz wybrania odpowiedniej tapicerki, możesz także spersonalizować nogi swojego fotela. W zależności od modelu do wyboru są nogi drewniane wykonane z dębu, stali szczotkowanej lub aluminium. To, jak chcesz, aby Twój fotel wyglądał i działał, zależy wyłącznie od Ciebie. 

Spersonalizuj swój wymarzony fotel i zamów go online. Odbierz go w naszym magazynie lub zamów dostawę bezpośrednio do domu.

 

JAK DBAĆ O SWÓJ FOTEL?

Konserwacja fotela to kwestia planowania na całe życie. Wypadki się zdarzają i chociaż nie możemy nic zrobić, aby zapobiec katastrofie, możemy zrobić wiele, aby zabezpieczyć przed nią nasze meble. Plamy z jedzenia, światło słoneczne i brud stanowią zagrożenie dla wyglądu i funkcji Twojego fotela. Nie mówiąc już o ogólnym zużyciu. Rutynowa konserwacja, osłona przed światłem słonecznym i ogólna ochrona mebli to proste, ale skuteczne kroki, dzięki którym Twój fotel będzie wyglądał oszałamiająco przez lata. Dbanie o meble to wieczny komfort i wygląd. 

Krzesła

bottom of page