top of page

Lampy podłogowe stanowią idealne wykończenie każdego pomieszczenia. Nie tylko zapewniają dodatkowe światło, ale dodają atrakcyjności wizualnej i mogą być używane do tworzenia nastroju, pomagając wprowadzić ciepło do domu. Zaprojektuj relaksującą atmosferę i ciesz się przytulnością dzięki jednej z naszych rattanowych lamp podłogowych i stwórz ponadczasowe oświetlenie, które nigdy nie wychodzi z mody.

 

Od łukowych lamp podłogowych po trójnożne lampy podłogowe — mamy lampy podłogowe do oświetlania salonu, sypialni, jadalni, domowego biura i nie tylko. Odkryj naszą ofertę klasycznych i nowoczesnych lamp podłogowych już dziś.

 

DESIGNERSKIE LAMPY PODŁOGOWE

Nasza oferta nowoczesnych lamp podłogowych, znana również jako lampy stojące, została zaprojektowana w celu podniesienia poziomu istniejącego wystroju.

 

Niezależnie od tego, czy chcesz dodać dodatkowe oświetlenie do całego pokoju, czy skierować światło na swój ulubiony fotel, aby stworzyć własny kącik do czytania (i czytać z łatwością), z pewnością znajdziesz idealne oświetlenie dla swojej przestrzeni dzięki naszemu szerokiemu wyborowi stylów współczesnych i klasycznych.

Boho, industrial

Lampy podłogowe to rodzaj oświetlenia, które można postawić na podłodze. Są one idealne do zastosowania jako dodatkowe źródło światła w pomieszczeniach, takich jak salon, sypialnia, biuro lub hol. Mogą one być wykonane z różnych materiałów, takich jak metal, drewno, szkło lub plastik, i mogą mieć różne kształty i styl. Lampy podłogowe są dostępne w wielu różnych stylach, takich jak nowoczesne, vintage, industrialne, boho i skandynawskie, i pozwala na dobór odpowiedniego produktu do indywidualnego stylu i potrzeb. Lampy podłogowe są łatwe w montażu i łatwe w obsłudze, a także oferują elastyczne i regulowane źródło światła, które można dostosować do potrzeb.

Lampy
Podłogowe

bottom of page