top of page

Kolekcje:

Często decydujemy się na postawienie telewizora w salonie lub sypialni, dlatego też doskonałym pomysłem jest kupno drewnianej szafki rtv, która kryje w sobie wiele zalet. Nadaj swojemu domu elegancji, dzięki solidnej drewnianej szafce pod telewizor.

Wykonujemy meble na zamówienie z litego drewna.

MOBLER STUDIO - Salon Łódź

Sklep meblowy w Łodzi, oferuje szeroki wybór szafek RTV i szafek pod telewizor. W naszej ofercie znajdziesz szafki drewniane pod telewizor, które doskonale pasują do każdego wnętrza. Oferujemy również komody pod telewizor w kilku różnych kolorach, takich jak czarny, biały i naturalny, które świetnie wyglądają zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych wnętrzach.

Drewniane Szafki RTV - Klasyczne, Podwieszane

Jeśli szukasz bardziej elastycznego rozwiązania, polecamy nasze szafki pod telewizor podwieszane, które zaoszczędzą Ci miejsce na podłodze. W naszej ofercie znajdziesz także półki na dekoder pod telewizor, które pomogą Ci ukryć niepotrzebne kable i dodatkowy sprzęt.

Szafki pod telewizor

Stolik RTV to kolejny produkt, który warto rozważyć. Nasze stoliki RTV są wykonane z trwałych materiałów i dostępne w kilku różnych kolorach, dzięki czemu łatwo dopasujesz je do swojego wnętrza.

Jeśli chcesz dodać dodatkowej przestrzeni do swojego pokoju, polecamy nasze wiszące szafki RTV. Są one wystarczająco duże, aby pomieścić wszystkie niezbędne sprzęty, a jednocześnie nie zajmują dużo miejsca na podłodze.

Komody pod telewizor

Ostatecznie, nasze komody pod telewizor to doskonały wybór, jeśli szukasz stylowej i funkcjonalnej szafki na swój telewizor. Dostępne są w kilku różnych stylach, w tym nowoczesne i skandynawskie, dzięki czemu łatwo dopasujesz je do swojego wnętrza.

W MOBLER STUDIO znajdziesz szafki RTV i szafki pod telewizor, które spełnią wszystkie Twoje potrzeby. Sprawdź naszą pełną ofert

Szafki
RTV

bottom of page