top of page

Meble w stylu skandynawskim - Łódź

Meble w stylu skandynawskim


Styl skandynawski w meblarstwie stał się bardzo popularny w ostatnich latach. Jest to styl charakteryzujący się jasnymi kolorami, naturalnymi materiałami i minimalistycznym designem. Meble w stylu skandynawskim są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie prostotę, funkcjonalność i estetykę. W tym artykule przyjrzymy się temu, jak połączyć styl skandynawski z innymi stylami i jak stworzyć unikatowe wnętrze.

Czy można łączyć styl skandynawski z Loftowym?


Oczywiście! Styl loftowy, charakteryzujący się surowymi materiałami, jak beton czy cegła, świetnie komponuje się z jasnymi, minimalistycznymi meblami w stylu skandynawskim. Jeśli chcemy stworzyć wnętrze w stylu skandynawsko-loftowym, warto postawić na proste formy, np. sofy i fotele w stonowanej kolorystyce, drewniane meble z naturalnym wykończeniem oraz dodatki w industrialnym stylu, takie jak żarówki Edisona czy metalowe elementy dekoracyjne.

Z czym połączyć styl skandynawski?

Styl skandynawski świetnie komponuje się z wieloma innymi stylami. Jeśli chcemy stworzyć wnętrze w stylu skandynawskim z nutą elegancji, warto połączyć go z stylem boho. Drewniane meble w połączeniu z kolorowymi dodatkami, np. tkaninami w orientalne wzory, tworzą ciepłą i przytulną atmosferę.

Jak połączyć styl loft z boho?


Połączenie stylu loftowego z boho może wydawać się trudne, ale w rzeczywistości można uzyskać bardzo ciekawe efekty. W takim wnętrzu warto postawić na meble z naturalnych materiałów, np. drewna i rattanu, które zmiękcza surowy styl loftowy. Dobrym rozwiązaniem są także dodatki w stylu boho, takie jak poduszki w orientalne wzory czy dywany z frędzlami.


8 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page