top of page

Unikatowe Komody z Naturalnego Drewna

Unikatowe Komody w Centrum Łodzi!

Jeśli szukasz mebla, który będzie zarówno funkcjonalny jak i ozdobą Twojego wnętrza, koniecznie musisz zobaczyć kolekcję komód drewnianych w sklepie Mobler Studio. Każda z nich wykonana jest z naturalnego drewna, co daje niepowtarzalny efekt wizualny oraz gwarantuje trwałość.

Zapraszamy do naszego salonu w Łodzi!

Oto kilka propozycji:

Komoda z Ciemnego Drewna


Komoda wykonana jest z ciemnego drewna mango, które nadaje jej wyjątkowego charakteru. Mebel idealnie sprawdzi się jako przechowalnia ubrań lub bielizny. Znajdujące się na froncie 4 szuflady pozwalają na porządkowanie rzeczy według kategorii.

Komoda Akacjowa


Komoda wykonana jest z egzotycznej akacji - drzewo to słynie ze swojej twardości oraz odporności na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. Mebel posiada 6 pojemnych szuflad o różnej głębokości, dzięki czemu można łatwo posegregować drobiazgi.

Tekowa Komoda

Tek to jedno z najcenniejszych drzew świata - znane między innymi ze swej twardości i wytrzymałości. Tekowa komoda zaproponowana przez Mobler Studio zachwyca pięknie ułożonymi deseczkami drewnianymi tworzącymi niebanalną fakturę powierzchni mebla.

Lite Drewno Komoda

Mebel został wykonany ręcznie ze świerkowych belek o grubości około 7 cm każda! To właśnie lite drewno sprawia że każdy model tej komody ma swój unikalny charakter i wygląd!


Zwolennicy stylowych rozwiązań docenią oryginalność proponowanej przez nas kolekcji komód drewnianych – wszystkie modele dostępne są w ofercie internetowej sklepu Mobler Studio. Na stronach marki znajdziesz także wiele innych interesujących pomysłów aranżacyjnych dla swoich czterech kątów!

11 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page