top of page

Modne stoliki nocne


Stoliki nocne są ważnym elementem wyposażenia sypialni. Właściwie dobrany stolik nocny nie tylko pełni funkcję praktyczną, ale również wprowadza do wnętrza ciepły i przytulny klimat. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zwraca uwagę na design i estetykę, dlatego modne stoliki nocne stały się nieodłącznym elementem aranżacji wnętrz. W tym artykule przedstawimy trzy trendy, jakie można zaobserwować w dziedzinie szafek nocnych: szafki nocne skandynawskie, designerskie oraz na nóżkach.

Szafki nocne skandynawskie


Styl skandynawski to jeden z najpopularniejszych trendów wśród miłośników aranżacji wnętrz. Charakteryzuje się on jasnymi kolorami, minimalistycznym designem oraz naturalnymi materiałami. Szafki nocne skandynawskie to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie prostotę, funkcjonalność oraz wygodę. Drewno jest tutaj kluczowym materiałem - najlepiej wybierać modele wykonane z jasnych gatunków drewna, takich jak dąb czy jesion. Taki stolik nocny będzie doskonale komponował się z bielą ścian oraz szarymi tkaninami.


Szafki nocne designerskie

Jeśli zależy nam na wyjątkowości i oryginalności, warto zastanowić się nad szafką nocną designerską. Tego typu modele charakteryzują się niebanalnymi kształtami, ciekawymi fakturami oraz nietypowymi materiałami. Mogą mieć formę minimalistyczną lub zaskakującą, a ich wykończenie może być matowe lub błyszczące. Szafki nocne designerskie to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie ekskluzywność oraz indywidualny styl. Warto jednak pamiętać, że tego typu modele zazwyczaj są droższe od tradycyjnych szafek nocnych.Szafki nocne na nóżkach

Szafki nocne na nóżkach to kolejny trend, który warto wziąć pod uwagę przy aranżacji sypialni. Tego typu modele charakteryzują się lekką i zwiewną konstrukcją, co sprawia, że sypialnia wydaje się bardziej przestronna i jasna. Nóżki mogą być wykonane z różnych materiałów - od drewna, po metal lub tworzywo sztuczne. Szafki nocne na nóżkach to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie nowoczesność oraz minimalizm.


32 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


bottom of page