top of page

Jaki kolor łączyć z drewnem? Styl Boho

Jaki kolor łączyć z drewnem? Nawiązując do modnego - stylu boho

Drewno to naturalny materiał, który pasuje do każdego wnętrza. Jego ciepło i wyjątkowy urok sprawiają, że jest popularny wśród projektantów wnętrz i osób ceniących sobie naturalne materiały. W połączeniu z stylem boho, który ceni sobie ekstrawaganckie i nietypowe rozwiązania, możemy stworzyć piękne, oryginalne wnętrze. W artykule omówimy, jaki kolor łączyć z drewnem, aby stworzyć idealną aranżację.Drewno a kolorystyka

Drewno to materiał, który posiada swój kolor. Dlatego wybierając kolor do połączenia z nim, należy zwrócić uwagę na jego odcień. Dobrym rozwiązaniem jest połączenie drewna z kolorami naturalnymi, takimi jak beże, szarości czy brązy. Tego rodzaju połączenie tworzy harmonijną całość.

Kolorystyka w stylu boho

Styl boho ceni sobie swobodę, ekstrawagancję i nietypowe rozwiązania. W jego aranżacjach często pojawiają się jaskrawe kolory, wzory etniczne i nietypowe dodatki. Dlatego idealnym kolorystycznym połączeniem dla drewna będzie kolor musztardowy, ceglany lub ciemny turkus. Tego rodzaju połączenie wprowadzi do wnętrza ciepły klimat, a zarazem sprawi, że będzie ono wyjątkowe.

Neutralne kolory

Jeśli jednak nie chcemy zdecydować się na jaskrawe kolory, warto wybrać neutralne odcienie. W połączeniu z drewnem sprawdzą się beże, szarości, pastele oraz biel. Tego rodzaju połączenie sprawi, że wnętrze będzie eleganckie i harmonijne.

Kontrasty kolorystyczne

Jeśli lubimy kontrasty, warto zdecydować się na połączenie drewna z czarnym kolorem. W ten sposób stworzymy nietypową aranżację, która będzie się wyróżniać na tle innych. Czarny kolor w połączeniu z drewnem sprawi, że wnętrze nabierze elegancji i stylu.


Połączenie z rattanem

W MOBLER Studio specjalizujemy się w meblach z rattanu. Jeśli chcemy połączyć drewno z rattanem, warto zwrócić uwagę na naturalne kolory. Beże, brązy, biel i szarości to idealne kolory, które sprawią, że nasza aranżacja nabierze wyjątkowego charakteru.


29 wyświetleń0 komentarzy

Comentarios


bottom of page